O nás

Naše společnost se zabývá oblastí tváření a zpracování plastů.
Firma působí na trhu již od roku 1994.

Historie společnosti

Společnost byla založena již v roce 1994 jako provozovaná živnost.

Podnikání bylo zahájeno v malé dílně o výměře 45 m2 a jako u každé malé firmy byly začátky nejisté a jediný a doposud současný majitel Josef Rosenberg se snažil získat zákazníky a prorazit na trh.

V roce 1997 vzhledem k nenasycenosti trhu stoupla poptávka a majitel byl nucen přijmout nové pracovní síly.

Společnost se začala rozrůstat, rostla i poptávka po jejích produktech, přibývali tedy odběratelé a se zvyšujícím obratem a potřebou nových výrobních zařízení přestala být vlastní dílna dostačující. Proto se společnost roku 2003 přestěhovala do nových prostor o velikosti cca 900 m2 s kancelářskými a skladovacími prostory, kde působí dodnes. Firma začala výrazně investovat do nového výrobního zařízení a zvyšovat svoji výrobní kapacitu. Počet zaměstnanců se postupně začal rozšiřovat.

V roce 2010 se majitel společnosti rozhodl pro změnu právní formy společnosti a byla založena společnost R-DESIGN PLAST, s.r.o. Která pokračuje ve vizi majitele.

Subdodavatel?
To my zakázku skutečně vyrobíme.

Pošlete nám poptávku

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!
Specializujeme se na ohýbání a tvarování plastů (plexiskla, polykarbonátu, lexanu apod.), řezání plexiskla laserem, frézování plastů (plexiskla), dibond hlikové desky, glavírování, frézování polykarbonátu, výrobu reklamních krytů, vakuové tváření, výrobu plastových polokoulí, lepení plexiskla, výrobu reklamních stojanů, reklamních stojánků a dalších výrobků z plastu.

Spolupracujeme s klienty po celé České republice a také v zahraničí. V rámci České republiky máme klienty ve městech Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Olomouc, Liberec, Ústí nad Labem, České Budějovice, Hradec Králové, Pardubice, Havířov, Zlín, Kladno, Most, Karviná, Opava, Frýdek-Místek, Dečín, Teplice, Karlovy Vary, Jihlava, Teplice a mnohých dalších.