28 Čvc 2019
Výroba reklamních stojanů stojánků POP POS

Výroba reklamních stojanů

Od roku 1994 se specializujeme na zpracování a také tváření různých druhů plastů. Tyto činnosti zahrnují řezání plastů laserem, obrábění plastů frézou, tvarování plastů za studena (popř. tvarování plastů za tepla), lepení plastů apod. Zákazníky máme po celé České republice (Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Plzeň, Zlín apod.) a také zahraničí (Německo, Rakousko, Slovensko a další).

Doprovodnou činností zpravování a tváření plastů je výroba reklamních stojanů. Reklamní stojany vyrábíme ve velikostech A0, A1, A2, A3, A4, A5, A6 a také libovolných velikostech dle Vašeho přání.

Reklamní stojany například ve velikosti A4 můžete použít na pult k propagaci letáků, magazínů, katalogů apod. Reklamní stojany menší velikostí (například velikosti A6) můžete využít k uložení vizitek.

Veškeré reklamní stojany Vám můžeme dle libosti potisknout jakoukoliv grafikou, protože veškeré POP a POS reklamní stojany jsou určeny pro potisk.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!