13 Dub 2019
Obrábění frézou - Frézování materiálu

Řezání plexiskla Liberec

V rámci našich komplexních služeb v oblasti tváření a zpracování plastů se specializujeme na především na řezání plexiskla a jiných plastů pro zákazníky z Liberce, zbytku České republiky a také zahraničí.

Řezání plexiskla provádíme jak kontaktní, tak i bezkontaktní metodou. Vždy záleží na konkrétním přání zákazníka, u kterého vyhodnotíme tu nejvhodnější metodu.

Kontaktní řezání plexiskla a jiných druhů plastů provádíme obráběcí frézou, jedná se tedy o frézování plastů. Bezkontaktní metodou řezání plexiskla a jiných druhů plastů je za pomoci laserové řezačky. Obě metody jsou rychlé, maximálně přesné, ale hodí se pro různé typy obrobků. Řezání obráběcí frézou využíváme především, pokud chceme dosáhnout složitějších tvarů, u kterých je nutné obrábět plasty pod určitým úhlem (například 15°, 20°, 45° apod.). Řezání plexiskla a jiných plastů laserem používáme především u obrobků, u kterých by mohlo dojít k fyzickému poškození.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.

Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!