11 Bře 2019
Řezání plastů a plexiskla laserem

Řezání plexiskla laserem

Kromě frézování plexiskla a plastů se specializujeme také na řezání plexiskla laserem v rámci celé České republiky (Praha, Brno, Olomouc, Zlín a další) a také zahraničí.

Jedná se o vysoce efektivní technologii, kterou dělíme materiály.

Řezání plexiskla laserem (a řezání jiných plastů laserem) mám velké množství výhod.

Je to velmi přesnou metodou dělení plexiskla a plastů, tudíž není při ní nutné dodatečně nutné opracovávat hrany. Při řezání plastů laserem vzniká minimální množství zbytkového materiálu respektive zbytkového odpadu, díky čemuž ušetříte peníze za materiál.

Další velkou výhodou tohoto bezkontaktního dělení plastů je možnost výroby složitých tvarů a jejich detailů bez obav z deformací a porušení finálních výrobků. Výsledkem řezání plexiskla laserem a řezání plastů laserem je pěkně čistý a hladký řez.

Tato technologie také umožňuje řezání (výrobu) obrovského portfolia atypických tvarů na velké paletě deskových materiálů. Navíc umožňuje jejich gravírování.

Co metodou řezání plexiskla laserem nejčastěji vyrábíme:

Stojánky z plexiskla
Různé tvary a dílce pro modeláře
Cedulky a desky z dvouvrstvého plastu
Houževnatý polystyren PSH
Stříkací šablony
Vyřezávání nakašírované grafiky na plastové desky

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.

Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!