17 Led 2019
Řezání plastů a plexiskla laserem

Řezání plexiskla laserem Brno

Mimo ohýbání (tvarování) všech druhů plastů a akrylátů se specializujeme na řezání a vypalování plastů a plexiskla pomocí laseru v Brně a také celé České republice.

Řezání plexiskla a plastů laserem je vysoce efektivní a relativně inovativní technologie, kterou je možné dělit materiály.

Technologie řezání plexiskla a plastů laserem má mnoho výhod. Je velmi rychlá a také velmi přesná. Po řezání laserem není nutné opracovávat hrany, a proto při ní vzniká minimum odpadu.

Řezání plexiskla a plastů laserem je bezkontaktní obrábění, díky čemuž je možné bez složitého upevňování vyrábět náročnější tvary. A především není nutné se bát deformací a porušení výrobků. Každý řez má hladkou a čistou strukturu.

Tato technologie nám tudíž dává možnost výroby atypických tvarů na velké paletě deskových materiálů spolu s gravírováním.

Co metodou řezání plexiskla laserem nejčastěji vyrábíme:

Stojánky z plexiskla
Různé tvary a dílce pro modeláře
Cedulky a desky z dvouvrstvého plastu
Houževnatý polystyren PSH
Stříkací šablony
Vyřezávání nakašírované grafiky na plastové desky

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.

Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!