13 Dub 2019
Obrábění frézou - Frézování materiálu

Řezání plexiskla Hradec Králové

Jednou z našich hlavních specializací je řezání plexiskla pro klienty z Hradce Králové a taky celé České republiky a zahraničí.

Řezání plastů provádíme kontaktním a bezkontaktním způsobem.

Bezkontaktním způsobem je řezání plexiskla a jiných plastů laserem. Kontaktním způsobem je řezání plexiskla a jiných plastů frézou neboli frézování plastů.

Obě metody jsou velmi rychlé, přesné a mají minimum zbytkového materiálu (odpadu). Oproti řezání laserem má ale frézování plastů několik nesporných výhod. Tou první je možnost řez, který nám umožňuje vytvářet v plexiskle a jiných plastech větší detaily. Druhým je možnost řezání plexiskla pod úhlem například 45°. Naopak bezkontaktní způsob řezání má oproti frézování výhodu v tom, že laser nemůže plasty mechanicky poškodit.

Na základě požadavků zákazníků vybíráme vždy nejvhodnější způsob řezání plexiskla a plastů tak, aby byl výsledek co nejlepší.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.

Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!