02 Lis 2019
Prodejní stojánek 2 - Ohýbání plastů

Plexisklo Trenčín

Již více než 25 let se specializujeme na komplexní činnosti tváření a zpracování plastů a polymerů pro zákazníky z celé České republiky, sousedního Slovenska (například z města Trenčín), Německa a Rakouska.

Jedná se o služby řezání plastů laserem, frézování plastů, lepení plastů, vakuové tvarování plastů a lepení plastů.

Mezi naše nejvíce poptávané výrobky patří plastické písmo a loga, plexisklové ochranné kryty, volební a hlasovací urny, plastové pokladničky a reklamní stojany.

POP a POS reklamní stojany vyrábíme na míru a také ve standardních velikostech A0, A1, A2, A3, A4, A5 a A6 tak, abyste mohli jednoduše prezentovat své magazíny, akční letáky, akční nabídky, obrázky, obrazy, návrhy apod. Na přáním Vám veškeré stojany potiskneme také vybranou grafikou – logem, logotypem, nápisem, vzorem, obrázkem či jinou grafikou.

Reklamní stojany na míru Vám vyrobíme přesně dle Vašich požadavků. Určíte si rozměry (hloubku, šířku, výšku/délku), tvar, počet polic, usazení. Reklamní stojany na míru využívají naši zákazníci k prezentaci zbraní, modelů aut, rybářského vybavení, loveckých potřeb – nožů, kuchyňského vybavení, elektroniky – notebooků, mobilních telefonů, vizitek apod.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!