13 Říj 2019
Prodejní stojánek 2 - Ohýbání plastů

Plexisklo Slovensko

Od roku 1994, kdy jsme naši společnosti začali provozovat jako živnost, se specializujeme na veškeré činnosti spojené se zpracování a tvářením plastů a především plexiskla a lexanu. Našimi zákazníky jsou firmy a také jednotlivci z celé České republiky, Slovenska, Německa, Rakouska a dalších zemí Evropy.

Zpracování a tváření plastů (plexiskla, lexanu, dibond plastových desek) zahrnuje konkrétně činnosti zvané řezání plexiskla laserem, frézování plexiskla (obrábění plexiskla frézou), tvarování plexiskla za studena, ohýbání plexiskla, lepení plexiskla a další.

Mezi naše nejvíce poptávané služby patří výroba plastického písma, výroba plastických log, výroba plastických nápisů, výroba ochranných krytů strojů, výroba pokladniček a plastových uren a především výroba reklamních stojanů.

Veškeré reklamní stojany z plexiskla vyrábíme v typických i atypických rozměrech.

Na základě Vašich potřeb jsme schopni vyrobit reklamní stojany v jakýkoliv rozměrech, barvách i tvarech. Samozřejmostí je natisknutí loga Vaší firmy.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!