13 Říj 2019
Výroba reklamních stojanů stojánků POP POS

Plexisklo Rakousko

Od roku 1994 se specializujeme na komplexní služby z oblasti tváření a zpracování plastů pro zákazníky nejen z celé České republiky, ale také Rakouska, Německa, Slovenska a další zemích Evropy.

Komplexní služby v oblasti tváření a zpracování plastů (především plexiskla) zahrnují řezání plexiskla laserem, obrábění plexiskla frézou (frézování plexiskla), ohýbání plexiskla (tvarování plexiskla), lepení plexiskla a další.

Mezi naše nejvyužívanější služby patří řezání lexanu a plexiskla na požadované rozměry, výroba ochranných krytů pro průmyslové zařízení (stroje) a výroba plastových (plexisklových) reklamních stojanů.

Plastové reklamní stojany vyrábíme v typických i atypických rozměrech, barvách a tvarech přesně dle Vašich požadavků.

Plastové reklamní stojany typických rozměrů jsou obvykle ve velikostech A0, A1, A2, A3, A4, A5 a A6. V praxi se jedná o stojany na obrázky, stojany na fotografie, stojany na magazíny, stojany na letáky, stojany na vizitky, stojany na mobily, reklamní stojany tzv. áčka a další.

Plastové reklamní stojany atypických rozměrů vyrábíme vždy na Vaše přání, ať se jedná o rozměr stojanu, počet polic (pater), tvary, design apod.

Všechny plastové reklamní stojany potiskneme vámi vybranou grafikou (včetně Vaše loga) tak, aby stojan pasoval do interiéru i exteriéru.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!