02 Lis 2019
Prodejní stojánek 2 - Ohýbání plastů

Plexisklo Nitra

Již více než 25 let se naše firma specializuje na služby zpracování a tváření plastů acryl PMMA plexisklo, polymer lexan a dibond plastové desky pro zákazníky z České republiky i zahraničí. Patří sem zákazníci ze sousedního Slovenska (například z města Nitra), Německa a Rakouska.

Zpracování a tváření plastů – a především plexiskla zahrnuje – řezání plexiskla laserem, frézování plexiskla (obrábění plexiskla frézou), ohýbání plexiskla za studena (vakuové tvarování plexiskla) a lepení plexiskla.

Díky těmto činnostem jsme schopni vyrobit téměř jakékoliv plastické písmo, plastické logo, plastický nápis, plexisklový ochranný kryt, plexisklovou losovací urnu či pokladničku a také reklamní stojan.

Reklamní stojany vyrábíme v rozměrech, které si sami určité (přímo na míru) a také ve standardizovaných rozměrech A0, A1, A2, A3, A4, A5 a A6. Tyto stojany mají mnohostranné využití při prezentaci zbraní, loveckých nožů, rybářských prutů a navijáků, mobilních telefonů, akční letáků, magazínů, obrázků, návrhů apod.

POP a POS reklamní stojany Vám na přání potiskneme vybraným logem, vzorem, obrázkem, logotypem případně jinou grafikou.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!