02 Lis 2019
Výroba reklamních stojanů stojánků POP POS

Plexisklo Banská Bystrica

Od roku 1994 se naše rodinná společnost specializujeme na komplexní služby spojené se zpracováním a tváření plastů, polymerů a dibond plastových pro zákazníky z České republiky, Slovenské republiky (například z města Banská Bystrica), Německa a Rakouska.

Zpracování a tváření plastů, především acryl PMMA plexiskla zahrnuje řezání plexiskla laserem, frézování plexiskla, ohýbání plexiskla za studena a lepení plexiskla.

Tyto komplexní služby nám umožňují vyrábět plastické písmo, plastické loga, ochranné kryty pro jednoúčelové stroje, losovací a hlasovací urny, plexisklové pokladničky a POP a POS reklamní stojany.

Reklamní stojany vyrábíme na míru dle Vašeho přání a také v typických rozměrech A0, A1, A2, A3, A4, A5 a A6. Na přání vám je také potiskneme vybranou grafikou.

Reklamní stojany v typických rozměrech využijete na prezentaci magazínů, akčních letáků, akcí, vizitek, obrázků, obrazů, návrhů apod.

Reklamní stojany atypických rozměrů Vám vyrobíme přímo na míru a může se jednat o reklamní stojany na zbraně, reklamní stojany na nože, reklamní stojany na rybářské pruty a navijáky, reklamní stojany na telefony a na prezentaci různých výrobků.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!