30 Čvn 2019
Reklamní stojany

Plexi stojánky

V rámci naší specializace práce s plasty (řezání plastů laserem, obrábění plastů frézou, ohýbání plastů, lepení plastů apod.) se specializujeme na výrobu plastových stojánků. Konkrétně se zaměřujeme na plexi stojánky.

Plexi stojánky vyrábíme pro naše klienty z České republiky (Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Olomouc a další města) a také ze zahraničí (Německou, Rakousko, Slovensko a další země).

Plexi stojánky a stojany vyrábíme ve standardních (A1, A2, A3, A4, A5, A6) a taky atypických rozměrů (přímo na míru Vašim výrobkům).

Malé plexi stojánky můžete umístit na Vaše reklamní pulty a vložit do nich například vizitky. Velké plexi stojany můžete využít k umístění propagačních materiálů, produktů, mincí apod.

Zkušenosti máme také s výrobou plexi reklamních stojanů pro army shopy. Prodejci do nich umisťují zbraně, pistole a různé střelivo.

Naší obrovskou výhodou je výroba plexi reklamních stojanů s Vámi vybraným potiskem. Díky tomu reklamní stojan bude pasovat do Vaší prodejny.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!