01 Čvc 2019
Výroba reklamních stojanů POP a POS z plastů

Plexi reklamní stojany

V rámci naší činnosti se zaměřujeme na práci s plasty. Jednou z našich hlavních specializací (kromě řezání plastů laserem a obrábění plastů frézou, ohýbání plastů a lepení plastů) je výroba plexi reklamních stojanů.

Zákazníky na tento typ výrobku máme po celé České republice, od Plzně, Prahy, Brna, Olomouce a Ostrovy, až po Zlín a další česká města. Své zákazníky máme také v zahraničí. Konkrétně v Německu, Rakousku a Slovensku.

Naší obrovskou konkurenční výhodou ve výroba obrovské škály plexi reklamních stojanů typických i atypických velikostí. Mezi typické velikosti patří A1, A2, A3, A4, A5, A6 a atypické vyrobíme na míru vašim výrobkům a propagačním materiálům. Největší výhodou je možnost potisku libovolnou grafikou, díky které se plexi reklamní stojany přizpůsobí vašemu brandu.

Mezi nejoblíbenější reklamní stojany patří stojany POP a POS na akční letáky, vizitky, prezentaci menších i větších produktů. Oblíbené jsou také reklamní stojany na zbraně a pistole.

Plexi reklamní stojany můžete umístit do interiéru (vnitřní plexi reklamní stojany), tak i do exteriéru (venkovní plexi reklamní stojany).

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!