13 Dub 2019
Frézování plexiskla

Jak řežeme plexisklo?

I když naše klienty většinou nezajímá, jaké metody používáme při řezání plexiskla, je možná vhodné si ve zkratce popsat.

Metody, které používáme při řezání plastů jsou buď kontaktní nebo bezkontaktní. Před vytvářením zakázky pro každého klienta individuálně vyhodnocujeme, který způsob je nejlepší a ten poté při zpracování plexiskla či jiného plastu používáme.

Bezkontaktní metodou řezání je řezání laserem. Řezání plexiskla a jiných plastů laserem je velmi rychlá a maximálně přesná metoda řezání tohoto typu materiálu, jejíž nespornou výhodou jsou krásně ostré hrany, které nemusí procházet dodatečnou úpravou.

Kontaktní metodou řezání je řezání frézou. Na internetu tuto metodu najdete například i pod názvy frézování plexiskla nebo obrábění plexiskla frézou. Stejně jako řezání plexiskla laserem je metoda řezání plastů poměrně rychlá, velmi přesná a vzniká při ní minimum zbytkového materiálů. Oproti metodě výše má ale výhodu v tom, že dokáže obrábět hrany obrobků pod určitými úhly.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.

Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!