Gravírování deskového materiálu

Gravírování deskového materiálu

Gravírování deskového materiálu neboli povrchové gravírování na deskový materiál je high-end zpracování povrchu plošných materiálů pro zdůraznění křivek loga na obrobku.

Z hlediska designu a optiky materiálu se jedná o velmi oblíbenou úpravu, protože materiál je po gravírování vhodný pro nasvícení a reklamu budete moci pěkně nasvítit.

Jedná se s v podstatě o finální zpracování povrchu materiálu jeho odebíráním. Poté je obrobek velmi kvalitní a opticky čistý.

V rámci služby gravírování deskového materiálu jsme schopní pracovat s acrylem PMMA (plexisklem), polykarbonátem (lexanem), polyamidem, alu deskami (hliníkovými deskami), dibond deskami a také dřevem (dýhou, překližkou a MDF).

Gravírování provádíme laserovou gravírkou a také gravírovací frézou, která umí pracovat s výše uvedenými materiály. Laserové gravírování deskového materiálu má trvalý výsledek, je velmi přesný, rychlý a flexibilní z hlediska požadavků zákazníků.

U tohoto typu gravírování nejsou téměř žádné omezení v gravírováné grafice. Vzor můžete být v podstatě libovolný a vždy vynikne svojí přesností.

VYROBÍME

NAVRHNEME

ZVLÁDNEME

…to pro Vás

Pošlete nám poptávku

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!