02 Bře 2019
Obrábění frézou - Frézování materiálu

Frézování plexiskla

V rámci naší činnosti se specializujeme na práci s plasty. Konkrétně jejich tváření, tvarování, řezání, frézování apod.

Jednou z našich hlavních specializací je frézování plexiskla. Frézování plexiskla do požadovaných tvarů a rozměrů provádíme pro zákazníky z celé České republiky a také zahraničí.

Toto metodou jsme schopni dělit acryl PMMA (plexisklo), polykarbonát (lexan), polyamid, A-PET, PET-G, alu desky (hliníkové desky), Dibond plastové desky, dřevo (dýhu, překližky, MDF..) a také jiné technické deskové materiály o maximálních velikostech 2133 x 4267 mm.

Frézování plexiskla (případně dřeva, hliníku apod.) je moderní metodou dělení plastů a materiálu, která je velmi přesná a po jejím dělení nejsou nutné dodatečně úpravy. Tato metoda nám dovoluje řezat plasty a jiné materiály i po určitými úhly (například 45°). A to vše bez nutnosti dodatečné úpravy hran. To je obrovská výhoda oproti řezání plexiskla (acryl PMMA) laserem a řezání lexanu (polykarbonátu) laserem.

Metodou frézování plastů jsme schopni provádět úpravy, jako jsou:
– rádius
– drážkování
– vyvrtávání
– gravírování

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.

Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!