14 Dub 2019
Obrábění frézou - Frézování materiálu

Frézování plexiskla Praha

Jednou z hlavních činností naší společnosti je tváření a také dělení plexiskla a plastů. Plexisklo dělíme laserovou řezačkou a také obráběcí frézou. Spolupracujeme s klienty z Prahy, celé České republiky a také zahraničí.

Frézování plexiskla je kontaktní metodou, kterou dělíme a tvarujeme plexisklo a také jiné plasty do požadovaných rozměrů. Tato metoda je velmi rychlá, přesná a bez zbytečně velkého množství zbytkového materiálu. Oproti řezání plexiskla laserem má tu výhodu, že fréza dokáže obrábět tento materiál pod úhlem například 45°.

Obráběním frézou dělíme acryl PMMA (plexisklo), polykarbonát (lexan), polyamid, A-PET, PET-G, alu desky (hliníkové desky), Dibond plastové desky, dřevo (dýhu, překližky, MDF..). Tento typ deskových materiálů dělíme do velikosti 2133 x 4267 mm a jsme schopni provádět rádius, drážkování, vyvrtávání a samozřejmě také gravírování.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.

Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!