01 Čvn 2020
Obrábění frézou - Frézování materiálu

Frézování plexiskla a polykarbonátu

Již od roku 1994, s více než 25 letou tradicí, se specializuje na komplexní činnosti zpracování a tváření plastů. Tyto činnosti zahrnují například řezání plexiskla a dřeva laserem, vakuové tváření, lepení plastů a také frézování plexiskla a polykarbonátu.

Frézování plexiskla a polykarbonátu je specializovaná počítačem řízená činnost kontaktního dělení deskového materiálu (deskových technických plastů). Tato metoda je velmi rychlá, přesná a v praxi při ní není nutná dodatečná úprava konstrukčních hran. Na rozdíl například od dělení materiálu pilou.

Frézování plexiskla a polykarbonátu nám umožňuje také různé tvarové úpravy jakou jsou rádius, drážkování, vyvrtávání a také gravírování.

Obrovskou výhodou frézování oproti například řezání laserem je možnost frézování pod úhlem 45°.

Frézovat můžeme velké množství technických plastů, kovů a dřeva:

– Acryl PMMA (plexisklo)
– Polykarbonát (lexan)
– Dřevo (dýha, překližka, MDF)
– A-PET, PET-G
– Alu desky
– Dibond
– apod.

Díky tomu jsme schopni vyrábět různé POP a POS reklamní stojany, ochranné kryty pro jednoúčelové a průmyslové stroje apod.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!