01 Čvc 2019
Řezání plexiskla frézou pod úhlem

Frézování plastů Praha

Jednou z našich hlavních specializací je kromě ohýbání (tvarování) a lepení plastů také jejich dělení. Dělení provádí jak laserem (řezání plastů laserem), tak i frézou. Toto dělení může znát pod pojmy frézování plastů a také obrábění plastů frézou.

V rámci této činnosti spolupracujeme se zákazníky z celé České republiky (Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Plzeň, Zlín a další) a také ze zahraničí. Klienty máme například také z Německa, Rakouska i Slovenska.

Na rozdíl od řezání plastů (plexiskla a lexanu) je frézování plastů kontaktní metodou jejich dělení. Díky tomu jsme schopni do požadovaných rozměrů. U frézování plastů je maximální plocha deskového materiálu 2133 x 4267 mm.

Frézování plastů je rychlé, přesné a nezanechává zbytečně velké množství odpadového materiálu. Oproti řezání plastů laserem je dokáže fréza obrábět materiál pod úhlem například 45°.

Jaké materiály jsme schopni frézou obrábět:
– acryl PMMA (plexisklo), polykarbonát (lexan)
– polyamid, A-PET, PET-G
– alu desky (hliníkové desky)
– Dibond plastové desky, dřevo (dýhu, překližky, MDF..)

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!