06 Úno 2016

Dibond hliníková deska (frézování dibondu)

Dibond ® hliníková sendvičová deska

Hliníkové sendviče jsou kombinací lehkého polyetylenového jádra v tenkých hliníkových deskách.

Vyznačují se nízkou hmotností, rozměrovou stabilitou, výbornou odolností vůči povětrnostním vlivům a dokonale hladkým povrchem. Snadno se ohýbají a lze snadno vyrábět esteticky vysoce kvalitní 3D objekty.

Odolný povětrnostním vlivům

Sendviče jsou dodávány standardně v tloušťkách 2 mm, 3 mm, 4 mm, 6mm, v mnoha barevných odstínech např. bílá, žlutá, červená, modrá, zelená, černá, stříbrná metalíza, kartáčovaný hliník, přírodní hliník, stříbrné zrcadlo a jako novinka imitace dřeva. Desky jsou opatřeny polyesterovým lakem a povrch je upraven pro možnost potisku.

Použití Dibond sendviče:

  • Obklady fasád a mechanicky extrémně namáhané reklamy
  • totemy čerpacích stanic
  • výroba reklamních tabulí a displejů
  • reklamní sloupy a informační systémy
  • interiéry a exteriéry obchodů
Konstrukční hrana Dibondu po frézování

Viditelné obrábění Dibondu frézou (frézování dibondu).

Frézování hliníkového sendviče respektive frézování dibondu je obrábění plastového materiálu, které je často nedokonalé a potřebné dalších úprav. Díky naší technologii jsme schopni vyrobit čistou pohledovou hranu.

Hliníkové sendvičové desky Dibond ® mají relativně zanedbatelnou tepelnou roztažnost s možností uplatnění v teplotním rozpětí -50 až +80˚C. Desky jsou velmi pevné a lehké.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.

Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!