05 Úno 2020
Prodejní stojánek 3 - výroba reklamních stojanů

Výroba reklamních stojanů Uherské Hradiště

Od roku 1994 se specializujeme na komplexní služby zpracování a tváření plastů, které zahrnují řezání plexiskla laserem, frézování plexiskla (plastů), vakuové tvarování plastů za studena, lepení plastů (plexiskla), prodej lexanu na pergoly a skleníky a také výrobu reklamních stojanů.

Zákazníky máme nejen v městě Uherské Hradiště, ale také celé České republice a zahraničí (Německo, Rakousko, Slovensko, Francie apod.).

Výroba reklamních stojanů patří mezi naše nejvyužívanější služby. Na zakázku vám vyrobíme téměř jakýkoliv reklamní stojan v typických i atypických rozměrech a tvarech.

Mezi typické rozměry reklamních stojanů patří A5, A4, A3, A2, A1 a A0. Atypické rozměry jsou přesně dle vašich požadavků.

Jednou z našich největších výhod je možnost potisku reklamního stojanu jakoukoliv vybranou grafikou, ať se jedná o logo, logotyp, vzor či barvu.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!