22 Říj 2020
Výroba reklamních stojanů stojánků POP POS

Výroba reklamních stojanů Slovensko

S tradicí od roku 1994 se v naší rodinné firmě specializujeme na komplexní činnosti zpracování a tváření plastů. Ty zahrnují například výrobu ochranných krytů jednoúčelových strojů, ochranných stěn a přepážek, polokoulí, pokladniček, kasiček apod. Vše pro zákazníky nejen z celé České republiky, ale také Slovenska a další zemí střední Evropy.

Výroba reklamních stojanů z plexiskla, lexanu, dibondu případně jejich kombinace je velmi poptávanou službou.

Reklamní stojany vyrábíme v typických i atypických rozměrech. Typické rozměry jsou A0, A1, A2, A3, A4 apod. Atypické rozměry jsou přesně dle požadavků zákazníků. Může se jednat o reklamní stojany na letáky, na katalogy, na nože, na zbraně, reklamní stojánky trojkové, reklamní stojánky na vizitky apod.

Jsme schopni vyrobit téměř jakékoliv reklamní stojany dle vašeho přání a požadovaných tvarů a rozměrů.

Velkou výhodou reklamních stojanů naší výroby je možnost potisku jakoukoliv grafikou, vzorem, logem, barvou apod. Cílem je, aby reklamní stojan byl v souladu s vaší firemní identitou.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!