Telefon: 774 849 995 | Email: info@r-designplast.cz

Výroba reklamních stojanů POP a POS z plastu

Výroba reklamních stojanů POP a POS z plastů

Jednou z našich specializací v rámci České republiky i zahraničí je výroba reklamních stojanů POP a POS z akrylátu (plexiskla), polykarbonátu PC (lexanu) a dibond plastových desek.

Reklamní stojany POP a POS jsou vhodné pro podporu prodeje.

Jsme schopní vyrobit téměř jakékoliv atypické reklamní a designové reklamní stojany i stojánky. Vzhled vytváříme přesně na míru požadavkům zákazníků.

Plastové reklamní stojany a stojánky využijete k prezentaci produktů na prodejnách (v interiéru) a také mimo ně (v exteriéru).

VYROBÍME

NAVRHNEME

ZVLÁDNEME

…to pro Vás

Pošlete nám poptávku

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!
Specializujeme se na ohýbání a tvarování plastů (plexiskla, polykarbonátu, lexanu apod.), řezání plexiskla laserem, frézování plastů (plexiskla), dibond hlikové desky, glavírování, frézování polykarbonátu, výrobu reklamních krytů, vakuové tváření, výrobu plastových polokoulí, lepení plexiskla, výrobu reklamních stojanů, reklamních stojánků a dalších výrobků z plastu.

Spolupracujeme s klienty po celé České republice a také v zahraničí. V rámci České republiky máme klienty ve městech Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Olomouc, Liberec, Ústí nad Labem, České Budějovice, Hradec Králové, Pardubice, Havířov, Zlín, Kladno, Most, Karviná, Opava, Frýdek-Místek, Dečín, Teplice, Karlovy Vary, Jihlava, Teplice a mnohých dalších.