13 Úno 2020
Reklamní stojan 2 - výroba reklamních stojanů

Výroba reklamních stojanů Ostrožská Nová Ves

Již od roku 1994 se specializujeme na komplexní činnosti zpracování a tváření plastů pro firmy a živnostníky nejen z obce Ostrožská Nová Ves, ale také celé České republiky a zahraničí. Tyto komplexní činností zahrnují například řezání plexiskla laserem, frézování plastů, lepení plastů a vakuové tváření plastů.

Díky komplexnosti těchto činností jsme schopni pokrýt rozsáhlou poptávku mimo jiné po výrobě plastického písma, log, nápisů a tvarů, výrobě ochranných krytů jednoúčelových průmyslových zařízení, prodeji lexanu na pergoly a skleníky a také výrobě reklamních stojanů.

Výroba reklamních stojanů je specializovaná činnost, která je u nás zákazníky velmi poptávaná.

POP a POS reklamní stojany vyrábíme v typických (A0, A1, A2, A3, A4 apod.) a atypických rozměrech (přesně dle vašich požadavků) do interiéru i exteriéru.

Veškeré reklamní stojany vám na přání potiskneme vybranou grafikou (barvou, logem, logotypem, vzory apod.) tak, aby přesně pasovaly do interiéru či exteriéru vaší prodejny, provozovny či vzorkovny.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!