14 Říj 2020
Prodejní stojánek 3 - výroba reklamních stojanů

Výroba reklamních stojanů Německo

Již od roku 1994 se v rámci naší společnosti specializujeme na komplexní činnosti zpracování a tváření plastů. Mezi naše nejvíce poptávané služby patří výroba reklamních stojanů. Spokojené zákazníky mám po celé České republice, ale také například v Německu.

Díky komplexním činnostem zpracování a tváření plastů, které jsou řezání plexiskla laserem, frézování plastů, frézování dibondu, lepení plastů a vakuové tváření plastů jsme schopni vyrobit téměř jakékoliv reklamní stojany. Ty slouží jako vhodné prvky pro podporu prodeje.

POP a POS reklamní stojany vyrábíme v typických i atypických rozměrech. Typické rozměry jsou A0, A1, A2, A3, A4 apod. Atypické jsou přesně dle vašich požadavků.

Materiál stojanů je plexisklo, lexan nebo dibond, a proto je můžete použít v interiéru i exteriéru.

Na přání vám námi vyrobené POP a POS reklamní stojany potiskneme vámi vybranou barvou, vzorem či logem tak, aby přesně splnili požadovaný účel prodeje případně zapadly do interiéru/exteriéru vaší provozovny.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!