07 Úno 2020
Prodejní stojánek 3 - výroba reklamních stojanů

Výroba reklamních stojanů Napajedla

Již více než 25 let (od roku 1994) se specializujeme na komplexní činnosti zpracování a tváření plastů nejen pro zákazníky z města Napajedla, ale také celé České republiky, Německa, Rakouska, Slovenska a Francie. V rámci této komplexní činnosti se zaměřujeme na řezání plexiskla laserem, frézování plexiskla, lepení plexiskla a také vakuové tvarování plexiskla.

Díky těmto činnostem jsou našimi službami výroba plastického písma, výroba ochranných krytů průmyslových zařízení, výroba plastových pokladniček a kasiček, prodej lexanu na pergoly a skleníky a také výroba reklamních stojanů.

Reklamní stojany vyrábíme v typických rozměrech A0, A1, A2, A3, A4 apod. a také v atypických rozměrech přesně dle vašich požadavků.

Na přání vám veškeré reklamní stojany potiskneme vybranou grafikou, ať už se jedná o logo, logotyp, vzor či barvu tak, aby přesně pasoval do interiéru či exteriéru vaší vzorkovny, kanceláře, prodejny či provozovny.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!