06 Pro 2020
Prodejní stojánek 3 - výroba reklamních stojanů

Výroba reklamních stojanů Linec

Od roku 1994 se v rámci naší rodinné společnosti specializujeme na komplexní činnosti zpracování a tváření plastů. Zpracování a tváření plastů zahrnuje například výrobu ochranných krytů, přepážek, stěn, výrobu pokladniček, kasiček, prodej lexanu a také například výrobu reklamních stojanů. Spolupracujeme s firmami z celé České republiky a také zahraničí. Zákazníky máme například v rakouském městě Linec.

Reklamní stojany vyrábíme v typických (standardních) i atypických rozměrech. Materiál výroby je zpravidla plexisklo, ale také lexan či dibond.

Reklamní stojany standardních rozměrů vyrábíme ve velikostech A0, A1, A2, A3, A4, A5 a A6. Ty zákazníci používají například na prezentaci letáků, katalogů, brožur, ale také vizitek a mini letáčků.

Reklamní stojany atypických rozměrů vyrábíme přímo na přání zákazníků. Stačí pouze dodat rozměry a požadovaný tvar.

Na přání veškeré reklamní stojany potiskneme také vybranou grafikou (logem, vzorem, barvou, písmem), tak aby pěkně zapadly do vizualizace vaší provozovny či prodejny.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!