08 Lis 2020
Prodejní stojánek 3 - výroba reklamních stojanů

Výroba reklamních stojanů Kolín nad Rýnem

V rámci naší rodinné společnosti se od roku 1994 specializujeme na komplexní služby zpracování a tváření plastů. Za tu dobu jsme navázali úspěšnou spolupráci s mnoha firmami z celé České republiky i zahraničí (například z německého města Kolín nad Rýnem). Velmi oblíbenou a poptávanou službou je výroba reklamních stojanů.

Reklamní stojany jsou prvky pro podporu prodeje. Vyrábíme je z plexiskla, lexanu nebo dibondu v typických i atypických rozměrech.

Typické rozměry jsou A0, A1, A2, A3, A4, A5 a A6. Atypické rozměry jsou přesně dle požadavků zákazníků se vzhledem na míru.

Poptávané jsou reklamní stojany na katalogy, letáky a další prvky vizuální propagace. Dále také reklamní stojany trojboké, reklamní stojánky na vizitky, mobilní telefony a třeba také nože.

Výhodou námi vyrobených reklamních stojanů je možnost jejich potisku vybranou grafikou tak, aby byly v souladu s grafickou firemní identitou zákazníků.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!