16 Pro 2020
Prodejní stojánek 3 - výroba reklamních stojanů

Výroba reklamních stojanů Innsbruck

S tradicí od roku 1994 (více než 25 let) se v rámci naší rodinné společnosti specializujeme na komplexní činnosti zpracování a tváření plastů. Mezi naše nejvíce poptávané služby patří například výroba reklamních stojanů. Významné zákazníky máme jak po celé České republice, tak i v Rakousku. Například ve městě Innsbruck.

Reklamní stojany patří mezi nejvíce využívané prvky pro podporu prodeje. Vyrábíme je v typických i atypických rozměrech z plexiskla, lexanu, dibondu či jejich kombinace.

Reklamní stojany typických rozměrů využívají zákazníci především k prezentaci firemních letáků, brožur apod. Standardně je vyrábíme ve velikostech A0, A1, A2, A3, A4, A5 a A6.

Reklamní stojany atypických rozměrů případně tvarů vyrábíme přesně dle přání zákazníků.

Námi vyrobené reklamní stojany na přání zákazníků také potiskneme vybranou grafikou tak, aby byly v souladu s grafickou firemních identitou.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!