06 Úno 2020
Prodejní stojánek 3 - výroba reklamních stojanů

Výroba reklamních stojanů Hodonín

Již více než 25 let (konkrétně od roku 1994) se specializujeme na komplexní služby zpracování a tváření plastů. Tyto služby zahrnují mimo jiné i řezání plexiskla laserem, obrábění plexiskla frézou, lepení plexiskla a také tváření plexiskla (tvarování plexiskla za studena) nejen pro zákazníky z města Hodonín, ale také celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska, Francie apod.).

Do našich komplexních služeb patří také výroba plastického písma, prodej lexanu na pergoly a skleníky, výrobu ochranných krytů pro jednoúčelové stroje a především výroba reklamních stojanů.

Reklamní stojany vyrábíme v typických i atypických rozměrech. Typické rozměry jsou standardní A0, A1, A2, A3, A4 apod. Atypické rozměry jsou přesně takové, jaké potřebujete.

Na přání vám veškeré stojany potiskneme vámi vybranou grafikou (logem, logotypem, vzorem, barvou apod.) tak, aby přesně odpovídaly vaší firemní identitě.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!