30 Říj 2020
Prodejní stojánek 3 - výroba reklamních stojanů

Výroba reklamních stojanů Hamburk

S mnohaletou tradicí již od roku 1994 se specializujeme na komplexní činnosti zpracování a tváření plastů. Za tu dobu jsme si získali spokojené zákazníky nejen v rámci celé České republiky a také zahraničí. Například v německém městě Hamburk. Jednou z našich specializací je výroba reklamních stojanů.

Reklamní stojany vyrábíme v typických i atypických rozměrem. Použité materiály jsou plexisklo, lexan, dibond nebo jejich kombinace.

Reklamní stojany typických rozměrů vyrábíme například ve velikostech A0, A1, A2, A3, A4, A5 a A6.

Reklamní stojany atypických rozměrů vyrobíme přesně dle vašich požadovaných rozměrů.

Může se jednat jako o interiérové, tak exteriérové stojany. Velmi poptávané jsou reklamní stojany na letáky, na katalogy a na různé vizuály produktů zákazníků. Dále stojany na nože, na zbraně, na mobilní telefony, vizitky apod.

Na přání vám všechny námi vyrobené reklamní stojany potiskneme vámi vybranou grafikou. Může se jednat o vzor, logo apod. Cílem je soulad mezi reklamní stojanem a vaší grafickou firemní identitou.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!