12 Lis 2020
Prodejní stojánek 3 - výroba reklamních stojanů

Výroba reklamních stojanů Frankfurt nad Mohanem

Od roku 1994, kdy jsme naši rodinnou firmu založili, se specializujeme na komplexní činnosti zpracování a tváření plastů. Jedná se o výrobu ochranných krytů, pokladniček, kasiček a také výrobu reklamní stojanů. Úspěšně spolupracujeme s mnoha firmami z České republiky a také Německa. Například z města Frankfurt nad Mohanem.

Reklamní stojany, jakožto prvky pro podporu prodeje, vyrábíme v typických i atypických rozměrem. Materiál výroby je plexisklo, lexan a také dibond.

Reklamní stojany v typických rozměrech vyrábíme ve velikostech A0, A1, A2, A3, A4, A5 a A6. POP a POS reklamní stojany atypických rozměrů vyrábíme dle požadovaných rozměrů zákazníka.

Dle použité technologie mohou být použity pro v interiéru i exteriéru. Oblíbené jsou reklamní stojany na katalogy, na letáky, na vizitky, mobilní telefony apod.

Námi vyrobené reklamní stojany zákazníkům potiskneme vybranou grafikou (logem, vzorem, vizuálem apod.). Cílem je soulad mezi stojanem a firemními barvami zákazníka.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!