17 Úno 2020
Výroba plastových pokladniček a kasiček

Výroba pokladniček a kasiček Napajedla

Již od roku 1994 se specializujeme na komplexní činnosti zpracování plastů, které zahrnují například řezání plexiskla laserem, frézování plastů, dřeva (dýhy, překližky, MDF) a hliníku (hliníkových desek), lepení plastů a vakuové tvarování plastů. Vše pro zákazníky z řad firem, živnostníků, organizací i běžných domácností nejen z města Napajedla, ale také celé České republiky.

Frézování plastů zahrnuje například frézování Acryl PMMA – plexiskla, polykarbonátu – lexanu a také například dibond plastových desek.

Díky komplexním činnostem zpracování a tváření plastů jsme schopni pokrýt poptávku po výrobě POP a POS reklamních stojanů, výrobě ochranných krytů jednoúčelových strojů a zařízení, prodeji lexanu a výrobě pokladniček a kasiček.

Výroba pokladniček a kasiček je ze strany neziskových organizací a různých sdružení či prodejců velmi poptávaná.

Na přání jsme schopni vyrobit plexisklové pokladničky a kasičky téměř jakékoliv velikosti, tvaru i vzhledu (barvy, grafiky, loga, logotypu, nápisu, vzoru apod.)

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!