13 Úno 2020
Plastová pokladnička 1 - výroba plastových kasiček a pokladniček

Výroba pokladniček a kasiček Hodonín

Již více než 25 let (s tradicí od roku 1994) se specializujeme na komplexní činnosti zpracování a tváření plastů pro zákazníky z řad firem, živnostníků, organizací i domácností nejen z města Hodonín, ale také zbytku České republiky a zahraničí. Tyto činnosti zahrnují řezání plexiskla laserem, frézování plastů, frézování dřeva, frézování hliníků, lepení plexiskla a vakuové tvarování plastů (plexiskla) za studena.

Díky výše zmíněným činnostem jsme schopni pokrýt poptávky jako jsou:

– výroba POP a POS reklamních stojanů typických i atypických rozměrů – typické rozměry jsou A0, A1, A2, A3, A4 apod. a také atypických rozměrů dle vašeho přání
– výroba ochranných krytů jednoúčelových strojů a zařízení pro firmy a živnostníky
– výroba plastického písma, log, nápisů (podsvícených), logotypů, vzorů apod.
– výroba plastových pokladniček a kasiček

Výroba plexisklových – plastových pokladniček a kašiček je služba, kterou využívají především neziskové organizace a různí prodejci, kteří chtějí díky štědrým zákazníkům podpořit dobrou věc. Obvykle se jedná o dětské domovy, nemocnice a různá pečovatelská zařízení.

Pro tyto a další zákazníky jsme schopni vyrobit plexisklové pokladničky a kasičky téměř jakýkoliv velikostí, tvarů a barev tak, aby co nejlépe posloužily zamýšlenému účelu.

Veškeré pokladničky a kasičky na přání také potiskneme vybranou barvou, vzorem i logem, logotypem či nápisem.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!