12 Úno 2020
Plastová pokladnička 1 - výroba plastových kasiček a pokladniček

Výroba pokladniček a kasiček Břeclav

Již od roku 1994 se specializujeme na komplexní činnosti zpracování a tváření plastů, které zahrnují například řezání plexiskla laserem, frézování plastů (Acryll PMMA – plexiskla, polykarbonátu – lexanu, dibond plastových desek), frézování dřeva (dýhy, překližek, MDF), frézování hliníku (hliníkových desek), lepení plastů a vakuové tvarování plastů.

V praxi tyto činnosti zahrnují například výrobu plexisklových ochranný krytů jednoúčelových strojů, výrobu plexisklových POP a POS reklamních stojanů a prodej lexanu na pergoly a skleníky. Vše pro zákazníky nejen z města Břeclav, ale také zbytku České republiky a zahraničí.

Jednou z velmi poptávaných služeb zákazníky z řad neziskových organizací a prodejců, kteří chtějí podpořit dobrou věc je výroba pokladniček a kasiček.

Plexisklové pokladničky a kasičky vám vyrobíme téměř v jakýkoliv rozměrech, tvarech a barvách včetně log, vzorů, nápisů, logotypů apod. tak, aby přesně splnily váš požadovaný účel.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!