29 Bře 2020

Výroba ochranných přepážek a stěn Zlín

Již od roku 1994 se specializujeme na komplexní činnosti zpracování a tváření plastů nejen pro zákazníky z města Zlín, ale také zbytku České republiky a zahraničí. Zpracování a tváření plastů zahrnuje například řezání plexiskla laserem, frézování plastů, lepení plastů a vakuové tvarování plastů.

Tyto činnosti kromě výroby různých prodejních stojanů, plastických písem, pokladniček, kasiček a také ochranných krytů průmyslových strojů zahrnují výrobu ochranných přepážek a stěn.

Ochranné přepážky a stěny (plexisklové přepážky) z průhledného plexiskla slouží jako základní ochrana prodejců čerpacích stanic, pokladen a obslužných pultů supermarketů, lékáren, trafik, prodejních stánků, pekáren a dalších prodejních míst před přímým kontaktem se zákazníky.

Slouží v podstatě jako tzv. sanitární přepážky doplněné o výdejové okýnka určené k zabránění přímého přenosu kapénkové infekce z člověka na člověka.

Ochranné přepážky a stěny (plexisklové přepážky) jsou samozřejmě plně omyvatelné běžně dostupnými čistícími prostředky a také jednoduše dezinfikovatelné antibakteriálními přípravky.

Pro co nejmenší rušivost při kontaktu personálu se zákazníkem vyrábíme veškeré ochranné přepážky přímo na míru a především bez rámu, který vytváří větší vizuální bariéru.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!