27 Bře 2020

Výroba ochranných přepážek a stěn Uherský Brod

Již více než 25 let – s tradicí od roku 1994 se specializujeme na komplexní činnosti zpracování a tváření plastů (Acryl PMMA – plexiskla, polykarbonátu – lexanu, dibond plastových desek a dalších druhů) pro zákazníky nejen z města Uherský Brod, ale také zbytku České republiky a zahraničí. Tyto činnosti zahrnují řezání plexiskla laserem, frézování, lepení a také vakuové tvarování plastů.

Díky těmto činnostem jsme schopni vyrábět variabilní reklamní stojany (prodejní stojany), plastické písmo a nápisy, plexisklové kasičky a pokladničky, ochranné kryty jednoúčelových strojů apod.

Nově nabízíme také výrobu ochranných přepážek a stěn z plexiskla pro ochranu veškerých prodejců, kteří dochází k přímému styku se zákazníky.

Jsou vhodné pro čerpací stanice, obchody, supermarkety, trafiky, pekárny, prodejní stánky a různé další prodejní místa.

Bezrámové ochranné přepážky a kryty vyrábíme z průhledného plexiskla tak, aby co nejméně narušovaly kontakt personálu se zákazníkem, ale zároveň co nejvíce chránily proti přímému přenosu kapénkové infekce z člověka na člověka.

Na přání vyrábíme tzv. sanitární přepážky variabilních rozměrů doplněné o výdejové okýnko na zboží.

Ochranné kryty a přepážky (plexisklové přepážky) jsou omyvatelné běžnými čistícími prostředky a také různými dezinfekcemi.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!