27 Bře 2020

Výroba ochranných přepážek a stěn Uherské Hradiště

Již od roku 1994 (s tradicí více než 25 let) se specializujeme na komplexní činnosti zpracování a tváření plastů, které zahrnují řezání plexiskla laserem, frézování plexiskla, lexanu, dibondu, dřeva a hliníku, lepení plastů a také vakuové tvarování plastů.

Nově pro zákazníky nejen ze zlínského kraje (konkrétně města Uherské Hradiště), ale také zbytku České republiky a zahraničí nabízíme výrobu ochranných přepážek a stěn z plexiskla, které jsou vhodné k zabránění přenosu kapénkové infekce z člověka na člověka.

Ochranné přepážky a stěny (plexisklové přepážky) využívají především čerpací stanice, obchody, supermarkety, pekárny, trafiky a různé prodejní stánky jako tzv. sanitární přepážky doplněné dole o výdejové okýnko.

Veškeré ochranné přepážky a stěny vám vyrobíme přesně na míru tak, aby co nejméně narušovali kontakt vašeho personálu se zákazníkem, ale zároveň co nejvíce chránily váš personál.

Ochranné přepážky a stěny (plexisklové přepážky), které jsou vyrobené z průhledného plexiskla, jsou plně omyvatelné vodou s různými čistícími prostředky a také dezinfekcemi.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!