29 Bře 2020

Výroba ochranných přepážek a stěn Praha

Již od roku 1994 se specializujeme na komplexní činnosti zpracování a tváření plastů, které zahrnují řezání plexiskla laserem, frézování plastů, lepení plastů a vakuové tvarování plastů. Vše provádíme nejen pro zákazníky z města Praha, ale také zbytku České republiky a zahraničí.

Díky činnostem výše technologicky pokryjeme poptávku nejen pro výrobě POP a POS reklamních stojanů, ale také výrobě plastického písma, výrobě plexisklových pokladniček a kasiček, výrobě ochranných krytů jednoúčelových strojů a také výrobě antibakteriálních ochranných přepážek a stěn.

Ochranné přepážky a stěny (plexisklové přepážky) slouží k ochranně prodejců, kteří přichází do styku se zákazníky (lidmi).

Využívají se především tzv. sanitární přepážky s výdejovým okýnkem dole, které mají ochránit personál prodejen (čerpacích stanic, pokladen a obslužných pultů supermarketů, lékáren, pekáren, trafik, prodejních stánků a jiných prodejních míst) před přímým přenosem kapénkové infekce z člověka na člověka.

Veškeré námi vyrobené ochranné kryty, které vám vyrobíme přesně dle vašich požadavků, jsou plně omyvatelné běžnými čisticími prostředky a také plně dezinfikovatelné antibakteriálními přípravky.

Kvůli naprosto nerušenému kontaktu personálu se zákazníky vyrábíme ochranné kryty (plexisklové přepážky) tak, aby k upevnění nebyl potřeba celoobvodový rám. Díky tomu bude mezi personálem a zákazníky minimální vizuální bariéra, ale zároveň bude personál chráněn.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!