30 Bře 2020

Výroba ochranných přepážek a stěn Plzeň

Již od roku 1994 se specializujeme na komplexní činnosti zpracování a tváření plastů nejen pro zákazníky z města Plzeň, ale také zbytku České republiky a střední Evropy (Německo, Rakousko, Slovensko, Francie a dalších zemí). Jedná se o činnosti řezání plexiskla laserem, frézování plastů a také lepení a vakuové tvarování plastů za studena.

Tyto činnosti nám dovolují technologicky pokrývat poptávku po výrobě prodejních stojanů, plastického písma, prodeji komůrkového lexanu na míru, výrobě pokladniček a kasiček, výrobě ochranných krytů jednoúčelových strojů a také výrobě ochranných přepážek a stěn.

Námi na míru vyrobené ochranné přepážky a stěny (plexisklové přepážky) slouží k ochranně prodejců, kteří přichází do přímého styku se zákazníky.

Velmi poptávané ze strany čerpacích stanic, supermarketů, lékáren, trafik, pekáren, prodejních stánků a dalších prodejních míst jsou tzv. sanitární přepážky s výdejovými okýnkem. Tyto přepážky jsou z plně průhledného plexiskla a chrání personál před přímým přenosem kapénkové infekce člověka na člověka a díky bezrámovému upevnění vytváří naprosto minimální vizuální bariéru při prodeji.

Veškeré námi vyrobené ochranné přepážky (plexisklové přepážky) jsou plně omyvatelné a dezinfikovatelné běžnými čisticími a dezinfekčními přípravky.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!