27 Bře 2020

Výroba ochranných přepážek a stěn Ostrožská Nová Ves

Již od roku 1994 se specializujeme na komplexní činnosti zpracování a tváření plastů, které zahrnují řezání plexiskla laserem, frézování plastů, lepení plastů a vakuové tvarování plastů.

Pro zákazníky nejen z obce Ostrožská Nová Ves, ale také celé České republiky a střední Evropy provádíme výrobu ochranných přepážek a stěn.

Ochranné kryty a stěny z plexiskla (plexisklové přepážky) jsou vhodné do různých prodejních míst, kde personál přichází do přímého kontaktu se zákazníky. Jedná se například o čerpací stanice, pokladny supermarketů, lékárny, prodejní stánky, trafiky apod.

Využívají se především jako tzv. sanitární přepážky případně výdejové okýnka za účelem zamezení přenosu kapénkové infekce z člověka na člověka.

Veškeré ochranné kryty, které jsou samozřejmě plně průhledné, vám vyrobíme přesně na míru tak, aby co nejméně narušovaly vaše prodejní místo a kontakt se zákazníkem.

Samozřejmostí našich ochranných krytů a stěn (plexisklové přepážky) je plná omyvatelnost a možnost desinfekce běžně dostupnými prostředky.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!