30 Bře 2020

Výroba ochranných přepážek a stěn Ostrava

Již více než 25 let (s tradicí od roku 1994) se specializujeme na komplexní činnosti zpracování a tváření plastů nejen pro zákazníky z města Ostrava, ale také celé České republiky a zahraničí. Komplexní činnosti zpracování a tváření plastů zahrnují řezání plexiskla laserem, frézování plastů, lepení plastů a také vakuové tvarování plastů za studena.

Tyto činnosti nám dovolují vyrábět POP a POS prodejní (reklamní) stojany, plastické písmo, plastické nápisy, prodávat komůrkový lexan na míru, vyrábět plexisklové pokladničky a kasičky, ochranné kryty jednoúčelových strojů a také vyrábět ochranné přepážky a stěny.

Ochranné přepážky a stěny (plexisklové přepážky) slouží k přímé ochranně personálu čerpacích stanic, supermarketů, lékáren, trafik, pekáren, stánkových prodejen apod. před přímým přenosem kapénkové infekce z člověka na člověka.

Využívají se především tzv. sanitární přepážky s výdejovým okýnkem, vyrobené z plně průhledného bezrámového plexiskla, které ochrání váš personál, ale nebude bránit bezproblémové komunikaci se zákazníkem.

Námi vyrobené ochranné přepážky a stěny (plexisklové přepážky) jsou plně omyvatelné a dezinfikované běžně dostupnými čistícími prostředky a antibakteriálními přípravky.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!