30 Bře 2020

Výroba ochranných přepážek a stěn Olomouc

Již od roku 1994 se specializujeme na komplexní činnosti zpracování a tváření plastů nejen pro zákazníky z města Olomouc, ale také zbytku České republiky a zahraničí (Německo, Rakousko, Slovensko a Francie). Zpracování a tváření plastů zahrnuje řezání plexiskla laserem, frézování plastů, lepení plastů a také vakuové tvarování plastů za studena.

Díky těmto činnostem jsme schopni technologicky pokrýt poptávku po výrobě POP a POS reklamních (prodejních) stojanů, výrobě plastického písma a nápisů, prodeji komůrkového lexanu na míru, výrobě plexisklových pokladniček a kasiček, výrobě ochranných krytů jednoúčelových strojů a také výrobě ochranných přepážek a stěn.

Ochranné přepážky a stěny (plexisklové přepážky) slouží k ochraně personálu čerpacích stanic, lékáren, supermarketů, trafik, pekáren, prodejních stánků a dalších prodejních míst, kde dochází k přímému kontaktu prodejců se zákazníky.

Pro účel ochrany se využívají tzv. sanitární přepážky s výdejovým okýnkem, které vyrábíme z plně průhledného plexiskla. Obrovskou výhodou námi vyrobených ochranných přepážek a stěn je bezrámové upevnění, které vytváří minimální vizuální bariéru mezi personálem a zákazníky.

Námi na míru vyrobené ochranné kryty (plexisklové přepážky) jsou plně omyvatelné běžnými čistícími prostředky a zároveň plně dezinfikovatelné antibakteriálními přípravky.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!