01 Dub 2020

Výroba ochranných přepážek a stěn Německo

Již od roku 1994 se specializujeme na komplexní činnosti zpracování a tváření plastů nejen pro zákazníky z celé České republiky, ale také evropské země Německo. Zpracování a tváření plastů zahrnuje například řezání plexiskla laserem, frézování plastů a také jejich lepení a vakuové tvarování.

Díky těmto činnostem jsme schopni pokrýt poptávku například po výrobě reklamních (prodejních stojanů), ochranných krytů a také ochranných přepážek a stěn.

Ochranné přepážky a stěny (plexisklové přepážky) jsou základní ochranou prodejců, kteří přichází do přímého styku se zákazníkem.

Využívané jsou především jako tzv. sanitární přepážky s výdejovým okýnkem, které mají zabránit šíření kapénkové infekce z člověka na člověka.

Jelikož je vyrábíme přímo na míru a navíc se spodním upevněním, které vytváří minimální vizuální bariéru, jsou vhodné například k ochraně personálu čerpacích stanic, pokladních supermarketů, lékáren, trafik, prodejních stáncích a dalších prodejních místech.

Námi na míru vyrobené ochranné přepážky a stěny (plexisklové přepážky) jsou plně omyvatelné a také dezinfikovatelné běžně dostupnými čistícími prostředky a dezinfekčními přípravky.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!