29 Bře 2020

Výroba ochranných přepážek a stěn Napajedla

Již od roku 1994 se specializujeme na komplexní činnosti zpracování a tváření plastů nejen pro zákazníky z města Napajedla, ale také celé České republiky a zahraničí. Zpracování a tváření plastů zahrnuje například řezání plexiskla laserem, frézování plastů (obrábění plastů frézou), lepení plastů a také vakuové tvarování plastů.

Tyto činnosti nám umožňují technologicky pokrýt poptávku po výrobě POP a POS reklamních stojanů, výroba plastického písma a nápisů, výroba plastových kasiček a pokladniček, výroba ochranných krytů jednoúčelových strojů a také výroba ochranných přepážek a stěn z plexiskla.

Ochranné přepážky a stěny (plexisklové přepážky) z průhledného plexiskla vyrábíme pro ochranu prodejců při přímém kontaktu se zákazníkem například na čerpacích stanicích, obchodech, pokladnách supermarketů, pekárnách, trafikách, stáncích apod.

Využívané jsou v podstatě jako tzv. sanitární přepážky doplněné o výdejové okýnko určené k přímé ochraně personálu před kapénkovou infekcí.

Samozřejmostí je jejich plná omyvatelnost čistícími prostředky a dezinfikovatelnost dezinfekčnímí přípravky.

Veškeré námi vyrobené ochranné přepážky a stěny z plexiskla vyrábíme bez rámu na upevnění tak, aby bariéra mezi vámi a zákazníky byla co nejpřirozenější, ale zároveň poskytovala základní ochranu.

Na přání vám vyrobíme ochranné přepážky a stěny (plexisklové přepážky) jakýkoliv rozměrů tak, aby přesně pasovaly do vaší provozovny.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!