11 Dub 2020
Ochranné přepážky a stěny - z plexiskla

Výroba ochranných přepážek a stěn Linec

Již více než 25 let je naší specializací komplexní zpracování a tváření plastů, do kterého mimo jiné patří také výroba ochranných přepážek a stěn. Tuto službu rádi poptávají zákazníci jak z celé České republiky, tak i zahraničí (například z Rakouska a konkrétně města Linec).

Výroba ochranných přepážek a stěn je poptávanou službou zákazníků z řad supermarketů, lékáren, trafik, čerpacích stanic a dalších prodejních míst.

Ochranné přepážky a stěny jsou vyrobené z kvalitního plexiskla, které poskytuje prodejcům základní ochranu při přenosu kapénkové infekce, vytváří minimální vizuální bariéru mezi prodejcem a zákazníkem a zároveň jsou plně omyvatelné a dezinfikovatelné. Stačí je omýt a očistit běžně dostupnými čisticími prostředky a dezinfekčními přípravky.

V případě zájmu o naše služby stačí, když nám dodáte rozměry popř. nákres požadovaných přepážek a stěn a my vám je přesně na míru vyrobíme.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!