27 Bře 2020

Výroba ochranných přepážek a stěn Kunovice

Již od roku 1994 se specializujeme na komplexní činnosti zpracování a tváření plastů nejen pro zákazníky z města Kunovice, ale také celé České republiky a zahraničí. Tyto činnosti zahrnují řezání plexiskla laserem, frézování plexiskla a jiných druhů plastů, lepení plexiskla a také vakuové tvarování plexiskla.

Díky výše zmíněným činnostem se zaměřujeme také na výrobu ochranných přepážek a stěn z plexiskla pro ochranu prodejců, kteří dochází k přímému kontaktu se zákazníky.

Ochranné přepážky a stěny (plexisklové přepážky) jsou vhodné pro ochranu personálu čerpacích stanic, pokladen supermarketů, lékáren, trafik, prodejních stánků, pekáren apod. před přímým přenosem kapénkové infekce.

Na přání vám vyrobíme ochrannou přepážku a stěnu téměř jakékoliv velikosti a tvaru. Využívané jsou především tzv. sanitární ochranné přepážky s výdejových okýnkem dole.

Námi vyrobené ochranné přepážky a stěny (plexisklové přepážky) vám poskytnou základní ochranu při přenosu tohoto druhu infekce z člověka na člověka.

Jejich obrovskou výhodou je průhlednost, která vůbec nenaruší kontakt personálu se zákazníkem.

Jejich další výhodou je plná omyvatelnost jak vodou s různými přípravky, ale také dezinfekcemi.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!