16 Dub 2020
Ochranné přepážky a stěny - z plexiskla

Výroba ochranných přepážek a stěn Klagenfurt

Již více než 25 let (s tradicí od roku 1994) se specializujeme na komplexní činnosti zpracování a tváření plastů nejen pro zákazníky z celé České republiky, ale také zahraničí. Mnoho zákazníků máme z Rakouska, například z města Klagenfurt.

Jednou z našich velmi poptávaných služeb je výroba ochranných přepážek a stěn, kterou poptávají především provozovatelé čerpacích stanic, lékáren, pekáren, cukráren, trafik a dalších prodejních míst.

Ochranné přepážky a stěny patří mezi základní ochranu prodejců před přenosem kapénkové infekce z člověka na člověka a vytváří opravdu minimální vizuální bariéru mezi prodejcem a zákazníkem.

Jsou vyrobené z kvalitního plexiskla, které je plně omyvatelné a dezinfikovatelné běžnými prostředky.

Veškeré ochranné přepážky a stěny z plexiskla vyrábíme na základě vašich požadavků. Stačí nám pouze dodat požadované rozměry případně nákres, jak by měla plexisklová přepážka/stěna vypadat.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!