14 Dub 2020
Ochranné přepážky a stěny - z plexiskla

Výroba ochranných přepážek a stěn Innsbruck

Již od roku 1994 se specializujeme na komplexní činnosti zpracování a tváření plastů pro zákazníky jak z celé České republiky, tak i zahraničí. V současnosti mezi velmi poptávanou službu patří výroba ochranných přepážek a stěn především zákazníky ze zahraničí a konkrétně z rakouského města Innsbruck.

Výroba ochranných přepážek a stěn patří zákazníky z řad provozovatelů supermarketů, obchodů, lékáren, pekáren, trafik, čerpacích stanic apod. mezi velmi poptávané služby.

Ochranné přepážky a stěny naší výroby jsou vyrobené z kvalitního plexiskla, které je plně omyvatelné a dezinfikovatelné a zároveň poskytují prodejcům základní ochranu při přenosu kapénkové infekce.

Výhodou našich ochranných stěn je minimální vizuální bariéra, která napomáhá nerušeného kontaktu mezi prodejce a zákazníkem.

Pokud máte zájem o naše ochranné přepážky a stěny, stačí nám dodat požadované rozměry popř. nákresy a my se o vše postaráme.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!