28 Bře 2020

Výroba ochranných přepážek a stěn Hodonín

S tradicí od roku 1994 se specializujeme na komplexní činnosti činnosti zpracování a tváření plastů nejen pro zákazníky z jihomoravského města Hodonín, ale také zbytku České republiky a zahraničí (střední Evropy). Tyto činnosti zahrnují například řezání plexiskla laserem, frézování plastů, lepení plastů a vakuové tvarování plastů za studena.

Díky výše zmíněným činnostem jsme schopni technologicky pokrýt poptávku po výrobě prodejních/reklamních stojanů, výrobě plastického písma, nápisů a logotypů, výrobě plastových pokladniček a kasiček, výrobě ochranných krytů jednoúčelových strojů a také výrobě ochranných přepážek a stěn z plexiskla.

Nově nabízíme také výrobu ochranných přepážek a stěn z plexiskla, které slouží o ochranně prodejců, při přímém kontaktu se zákazníky.

Jsou vhodné jako tzv. sanitární přepážky s výdejovým okýnkem dolem – pro personál čerpacích stanic, pokladen supermarketů, obchodů, pekáren, trafik, stánků, lékáren apod.

Námi vyrobené ochranné přepážky a stěny jsou z průhledného plexiskla a při jejich upevnění není nutné použít rám, tudíž vytváří minimální vizuální bariéru mezi vašim personálem a zákazníky, ale zároveň výborně chrání před přímým přenosem kapénkové infekce z člověka na člověka.

Veškeré námi vyrobené ochranné přepážky a stěny můžete jednoduše umývat běžnými čistícími prostředky a dezinfikovat běžnými dezinfekčními přípravky.

Na přání vám vyrobíme ochranné přepážky a stěny (plexisklové přepážky) téměř jakýkoliv rozměrů a tvarů tak, aby přesně pasovaly do vaší prodejny a byly zároveň co nejméně rušivé.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!